Hakkımızda

Türkiye'nin Ege kiyilari/Marmaris basta olmak üzere Araç Kiralama, konaklama ve temsilci hizmetlerini saglayan en bilinen sirketlerden biriyiz. (Dalaman Havaalani Araç Kiralama, Bodrum Havaalani Araç Kiralama, Antalya Havaalani Araç Kiralama, Izmir Havaalani Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer hizmetide vermekteyiz.).  Uygun fiyat ile en iyi hizmeti saglariz. Müsterilerimizin talebi ve bireysel gereklikleri için araç teslimlerini istemiş oldukları adreste ve havalimanında teslim hizmeti vermekteyiz.

Bulundugumuz konum hakkinda mükemmel cografî bilgiye sahip olmakla beraber 24 saat yardim hatti ve tam Ingilizce bilen elemanlarimiz vardir. Sirketimizde profesyonel ekibimizle müsterilerimize dört dörtlük hizmet veririz. Sirketimizin ilk hedefi mükemmel hizmetlerimizle müsterilerimizin mutlulugudur. Müsterilerimizin güvenligi için tüm kamu sorumluluk sigortalarimiz hazirdir.
Aegean Araç Kiralama Marmaris ile irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz. Elimizden geldiğince size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Özel fiyatlar ve indirimler zaman zaman mevcuttur; bu nedenle lütfen arayın. +90 252 417 27 00 numaralı telefondan veya e-postayla kolayca ulaşılabilirsiniz.
Mail: info@aegeanrentacar.com